Pneu Morava.cz - pneuservis Ostrava, Svinov, Poruba, opravy pneu, pneu,


Přihlášení
uživatelské jméno heslo
Při nákupu nad 10000,- Kč máte dopravu, na u nás zakoupené zboží, ZDARMA. Platí pro celou ČR.

Pneuservis


  PNEUSERVIS OSTRAVA

Prodej - pneumatiky, disky, autobaterie vše za internetové ceny, opravy pneumatik, sezónní uskladnění pneu, huštění interním plynem, poradenství v oblasti pneu, demontáže, montáže, vyvážení kol.

system image

Jsme moderní pneuservis s dlouholetou tradicí a zkušenostma v tomto oboru.
Víme že ochota, naše zkušenosti, kvalitní provedení práce a osobní přístup k Vám je jistou zárukou Vaší zpokojenosti. Ano, snažíme se, aby každý zákazník odcházel vždy spokojen. Jenom pár důvodů, proč jezdit právě k nám.


VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO, VAŠEHO PNEUSERVISU


Výhodou pro Vás je bezesporu naše strategická pozice, která zaručuje mnoho možností, jak spojit více věcí dohromady za jedny náklady a ve stejný čas.
Nacházíme se přímo v areálu čerpací stanice u Hornbachu ( stavba, dílna, zahrada, ) v Ostravě Svinově, tato provozovna je přímo na ráně, nikde nemusíte dlouze zajíždět.
Ano máte pravdu, jsme to my a určitě jezdíte mnohokrát denně kolem nás.

Naskýtá se tedy nesčetně mnoho možností jak můžete cestu k nám zefektivnit při jedné cestě spojit :

- s nákupy stavba, dílna, zahrada,     90m.     ( Hornbach )
- s natankováním vašeho vozu,          20m.    ( čerpací stanice )
- s umytím celého Vašeho vozu,           5m.     ( myčka Svinov )
- s nákupem elektrospotřebičů,        100m.     ( OK. prodejna )
- s nákupem zahradní techniky,        100m.     ( Mountfield )
- s cestou mimo Ostravu vlakem,      180m.     ( vlakové nádraží Ostrava - Svinov )VÝHODNÉ CENY A SLEVY JAK ZA PRÁCI, TAK ZA PNEUMATIKY


- prodej pneu, letní, zimní, osobní, dodávkové, off road, 4X4, za internetové ceny
- prodej plechových disků na všechny vozy za internetové ceny
- prodej alukol ( alu kola, hliníková kola, elektrony, )na všechny vozy za internetové ceny
- prodej autobaterií, kvalita  vyrobená  v  EU  ( autobaterie, autobaterky, baterky, baterky do auta ) na všechny - vozy za internetové ceny.
- akce přímo v našem pneuservise, které se každý měsíc mění.
- při nákupu pneumatik přes náš e-shop sleva na práci 30%. Pneumatiky lze vyzvednout a zaplatit v našem pneuservise, jen je třeba udělat objednávku přes náš internetový obchod a sleva je Vaše.EKOLOGICKÁ LIKVIDACE PNEU. ZDARMA


- při nákupu pneu u nás v pneuservise za Vás uhradíme likvidaci starých pneumatik, která se běžně pohybuje 120 Kč. za sadu pneumatik ( čtyři pneumatiky ).HUŠTĚNÍ PNEU INERTNÍM PLYNEM


- vhodné pro vyznávače " rychlejší jízdy " a pro zákazníky, kteří najedou hodně kilometrů.
- nižší průběžné ztráty tlaku v pneu.
- vhodné pro dlouhé cesty
- tlak pneumatiky zůstává stále stejný, což má za následek větší životnost Vaších pneumatikOPRAVY PNEU, PNEUMATIKY, OPRAVY DISKŮ, DISKY


- opravy defektů pneumatiky - průpichy ( šroub, hřebík, jakýkoliv ostrý předmět )
- opravy bočních průrazů - oprava pneumatiky pomocí technologie termopress ( vulkanizace)
- opravy disků - ( praskliny, svařování alu kol, elektronů, disků )DEMONTÁŽ, MONTÁŽ A VYVÁŽENÍ PNEUMATIKY


- pro osobní automobily
- pro auta kategorie SUV, MPV, OFF ROAD, 4X4,
- pro dodávková a užitková vozidla do 3.5 t.
- přezouvání pneumatik v našem pneuservise je kvalitní a levnéSEZÓNNÍ USKLADNĚNÍ PNEUMATIK A DISKŮ


- netahejte zbytečně své pneumatiky a disky sem a tam, nešpiňte sebe a své auto, svá kola, pneumatiky, můžete nechat ( uskladnit ) u nás v pneuservise
-  nestaráte se, přijíždíte, přezujete, odjíždíte,
- pneumatiky, kola, popíšem nejen vaším jménem, ale i pozici kde byla na autě namontována ( nasazená )MYTÍ PNEUMATIK A DISKŮ


- na vaše přání Vám disky ( plechové, alu kola, elektrony, pneumatiky,) umyjeme, vyčistímePORADENSTVÍ PŘI KOUPI PNEUMATIK A DISKŮ- své dlouholeté zkušenosti v tomto oboru opravy silničních motorových vozidel, pneuservis, dokážeme dobře poradit s výběrem pneu vhodných pro Váš vůz ( hlučnost, cena, značka, kvalita, životnost )OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM  V PŘEZOUVACÍ SEZÓNĚ


- objednáte se na určitý den a hodinu
- v tu chvíli výhoda oproti ostatním nervózním řidičúm, kteří stojí v obrovských řadách před pneuservisy a v zimě mají nastartováno a topí si.
- ušetříte za palivo a nejste nervózní
- přijiždíte na čas rovnou na zvedák, přezujete a hned odjiždíte.
- tato služba v našem pneuservise je zdarma a je jasné že ti co umí si svůj život a čas naplánovat, zkoordinovat a počítat, hojně této služby využívají a budou využívat i v pro někoho stresových situacích jako např. sníh, mráz, pracovní zatížení, nákup dárků, vánoce,atd. Ti co počítat a plánovat neumějí budou stát jako vždycky v řadách a utrácet nesmyslně ne zrovna malé obnosy s pocitem že ušetřili.


PROVOZNÍ DOBA


PO     8.00 - 17.00

UT     8.00 - 17.00

ST     8.00 - 17.00

ČT     8.00 - 17.00

PA     8.00 - 17.00

SO     8.00 - 12.00


SOBOTA - jen v době jarního a zimního přezouvání, kdy je největší nápor na kapacitu pneuservisu.
NEDĚLE - jen v době zimního přezouvání, kdy je největší nápor na kapacitu našeho pneuservisu.


KONTAKT


PNEUSERVIS OSTRAVA U HORNBACHU

UL.BÍLOVECKÁ ( v areálu čerpací stanice )

OSTRAVA - SVINOV

72100MOBIL: 603830749

MOBIL: 774830749


E-MAIL: info@pneumorava.czNÁŠ PNEUSERVIS


system image system image

Nové pneumatiky zakoupené v našem e-shopu ( internetovém obchodu ) www.pneumorava.cz máte možnost uhradit a vyzvednout u nás v pneuservise Ostrava u Hornbachu ve Svinově, kde vám také bude nabídnuta možnost si pneumatiky nechat odborně nazout na svůj vůz a to se slevou 30% na práci.Pneumatiky


Typ vozidla:
Sezóna:
Šířka:
Profil:
Ráfek:
Výrobce:
Index km/h:
Index zátěže:
Cena do

Kontakty


KOWALSKI ROBERT

Mobil 1: +420 603 830 749 HOTLINE
Mobil 2: +420 774 830 749

E-mail: info@pneumorava.cz

GPS: +49°49'30.44",+18°12'31.55"

PLATEBNÍ KARTY NEPŘIJÍMÁME.

Pneuservis Ostrava


klikněte zde

Odborné články


PNEUSERVIS OSTRAVA - JARO 2014 - AKCE NA PNEUMATIKY BARUM A CONTINENTAL

[15.03.2014]
Naskladnění pneumatik Barum a Continental proběhlo, proto spouštíme akci jaro 2014. Pneuservis Ostrava připravil pro naše zákazníky akční ceny pneumatik. Akční ceny se vztahují i na novinky v sortimentu těchto značek. Tyto ceny platí do vyprodání skladových zásob. Pneumatiky nemají starý datum výroby - nejedná se o výprodej starého zboží !!!

PNEUSERVIS OSTRAVA - USKLADNĚNÍ VAŠÍCH PNEUMATIK V NAŠEM PNEUSERVISE ZA AKČNÍ CENU JEDINĚ U NÁS VE SVINOVĚ

[06.06.2012]
Zkončete s přenášením letních a zimních pneumatik, disků tam a zpět. Jedině pneuservis Ostrava Vám nabízí možnost si nechat pneumatiky uskladnit za pouhých 40 Kč/1ks. na sezónu. Následné přezutí pneu. tím bude pro vás jednoduchší, odpadá vám hledání vaších pneumatik, přenášení do auta a zpět. Ušetříte tak zpoustu času, místa, nervů, stresů, zamezíte zašpinění vašeho auta, atd. Mnohonásobně si tak zjednodušíte následné přezouvání na další sezónu a můžete se smát všem těm, co tak ještě neučinili. Pneuservis Ostrava - kdo je připraven, ten není překvapen !!

PNEUMORAVA.CZ - MOTOKÁROVÁ ZÁVODNÍ ŠKOLA, NÁBOR A VÝCHOVA MLADÝCH JEZDCŮ 4 - 12 LET DO RACING TEAMU.

[02.06.2011]
Výcvik probíhá pod odborným dohledem již zkušených jezdců a lekce se skládají z teorie a praxe od samých počátků na pravých závodních podvozcích osazených motory podle věkové kategorie.Individuální přístup ke každému budoucímu jezdci podle dovednosti.Cíl - výuka, trénink a získání licence motoristického sportovce a možnost dle výběru postoupit do profesionálního závodního týmu a zapojit se do republikových i mezinárodních závodů.

PNEUMORAVA.CZ - PNEU CONTINENTAL, AKČNÍ PNEU VČETNĚ NOVINEK PNEU CONTINENTAL 2011

[31.03.2011]
Testy pneumatik nás opět donutily zaměřit se na značku pneu Continental. Naším cílem je, dostat se na vynikající ceny pneu, tak aby si kvalitu pneu mohl dopřát každý s Vás. Podařilo se. Nesčetně rozměrů pneu Continental je naskladněno a nabízeno v našem pneu shopu, kde díky velké slevě námi poskytované na pneumatiky jsou dostupné pro všechny naše zákazníky. Pneu Continental made in Germany,pneu Continental made in Czech republic. Žádná Čína.

PNEUMORAVA.CZ - PNEUSERVIS OSTRAVA - KUPUJTE LETNÍ PNEUMATIKY UŽ TEĎ, LEVNÉ PNEU V NAŠEM E-SHOPU.

[05.03.2011]
Všichni máte jedinečnou šanci nakoupit pneumatiky za ceny před zdražením. Věřte že letních pneu. bude nedostatek a to se brzy odrazí na jejich cenách stejně tak jako v zimní sezóně u jiných prodejců. Neváhejte a co nejrychleji pokud máte potřebu koupit letní pneu tak učiňte.

PNEUMORAVA.CZ OZNAMUJE - PNEUMATIKY HANKOOK 2011 V ZÁVODECH DTM.

[27.02.2011]
Od roku 2011 bude DTM používat výhradně Hankook pneumatiky. Tříletý kontrakt tvoří základ budoucích aktivit firmy Hankook v oblasti motorsportu. Závodní pneumatiky Hankook Ventus dosáhli špičkového výkonu brzy po začátku zkušební fáze. Podotýkáme, že pneumatiky Hankook zakoupite u nás v E-shopu za vynikající ceny.Vyberou si ze šíroké škály rozměrů a dezénů jak příznivci sportovní jízdy, tuningáři, tak lidé vyhledávající komfort a kvalitu.

PNEUSERVIS OSTRAVA, NOVÉ PLECHOVÉ DISKY NA VŠECHNY AUTA, LEVNÉ DISKY

[22.09.2010]
Plechové disky nabízíme a prodáváme za nejlevnější ceny na Moravě a ve Slezku. Dokážeme tak připravit kompletní kola včetně zimních pneu na auta všech značek, včetně následné montáže na váš vůz v našem pneuservise u Hornbachu, Ostrava - Svinov.

PNEUSERVIS OSTRAVA - ZIMNÍ PNEUMATIKY A PRODEJ PNEU ZA INTERNETOVÉ CENY.

[22.09.2010]
Pozor ! V našem e-shopu zimní pneumatiky ještě za levné ceny. Do vyprodání skladových zásob nových zimních pneu v našem internetovém obchodě Pneu Morava.cz držíme ceny stále dole a nezdražujeme. Výrobci pneumatik nestíhají, zimní pneu zdraží. Neváhejte s včasným nákupem pneu v našem internetovém obchodě.

PNEU HANKOOK V OSTRAVĚ - HANKOOK MASTER - PNEUSERVIS OSTRAVA SVINOV

[25.05.2010]
Náš e-shop pneu, pneumorava.cz, pneuservis Ostrava se stal certifikovaným profesionálním prodejcem pneumatik Hankook.Nabízíme vám kvalitu této prémiové značky pneu i v našem internetovém obchodu,kde si můžete vybrat svůj rozměr z široké škály dezénů.Pro váš přehled uvádíme historii této značky a testy pneumatik,aby jste viděli jak si pneu Hankook vede u nás i ve světě.Zkroťte cestu s pneumatikami Hankook.

AUTOBATERIE OSTRAVA, AUTOBATERIE, BATERKY - GALAXY

[28.09.2010]
Pneuservis Ostrava - Pneumorava.cz - začínáme ve své nabídce k sortimentu pneumatiky, disky, nabízet nové, kvalitní, autobaterie GALAXY, pro všechny značky osobních, offroad, dodávkových a nákladních vozů. Poměr cena a kvalita u této značky je vynikající. Porovnejte cenu dříve, než koupíte jinde. Neprohloupíte a můžete tak ušetřit nemalou částku za opravdu kvalitní zboží, které je vyrobeno v EU. Ceník autobaterii můžete shlédnout po rozkliknutí tohoto článku.

Nákupní košík


Máte vybráno zboží celkem: 0 ks
Celkova cena zboží: 0,- Kč
(cena včetně DPH)

Konfigurátor ALU kol


klikněte zde

Půjčovna lodí


klikněte zde

Karting Team


klikněte zde

Motokárová škola


klikněte zde


Copyright 2007 PNEUMORAVA.cz, všechna práva vyhrazena · Vytvořeno v eline.cz ©  2007
mapa stránek