Odborné články - pneumatiky, levné pneu, alukola - PNEUMORAVA.CZ - MOTOKÁROVÁ ZÁVODNÍ ŠKOLA, NÁBOR A VÝCHOVA MLADÝCH JEZDCŮ 4 - 12 LET DO RACING TEAMU.


Přihlášení
uživatelské jméno heslo
Při nákupu nad 10000,- Kč máte dopravu, na u nás zakoupené zboží, ZDARMA. Platí pro celou ČR.

Odborné články


PNEUMORAVA.CZ - MOTOKÁROVÁ ZÁVODNÍ ŠKOLA, NÁBOR A VÝCHOVA MLADÝCH JEZDCŮ 4 - 12 LET DO RACING TEAMU.

[02.06.2011]

  MOTOKÁROVÁ ŠKOLA

system image

Umožní všem dětem prostřednictvím motokárového sportu (KARTINGu) dostat se do světa motorsportu.

Výcvik probíhá pod odborným dohledem a lekce se skládají z teorie a praxe od samých počátků na pravých závodních podvozcích. Od prvních krůčků výcviku jsou aplikovány mnohaleté zkušenosti a poznatky z vrcholových závodů evropských a světových formátů. Jejich vysoká úroveň a individuální přístupy jsou zárukou výsledku u každého účastníka.


CÍLOVÁ SKUPINA

system image

Motokárová škola je zaměřená na děti - začátečníky - ve věku od 4 do 12 let. Výchova správně od počátku sportovce - motokárového pilota s předpokladem dalšího růstu do vyšších kategorií kartingu, směrem k republikovým, mezinárodním, evropským a světovým závodům, na speciálních kartingových dráhách. Náš zkušený tým umožňuje stále provozování kartingu jak aktivně, tak na hobby úrovni a vytváří nejlepší základy a předpoklady pro okamžitý přechod do jiných kategorií autosportu v pozdějším věku.

Mohou se však zúčastnit i děti na různých stupních dovedností a zkušeností s kartingem, pro každého dokážeme flexibilně přizpůsobit individuální program.

VÝUKA A VÝVOJ

system image  

Výuka probíhá ve tříhodinových lekcích, kde minimálně 60 minut každé dítě trénuje v motokáře se závodním podvozkem připraveným jemu na míru. Lekce je možno objednávat jednotlivě.
Dle zkušeností s vývojem začínajících pilotů máme připravený komplexní program ve třech etapách výcviku, jejichž délky lze individuálně přizpůsobit.

system image

příklad vývoje - ZA 3 ROKY PILOTEM SVĚTOVÉHO FINÁLE :1.etapa - 1. rok:


-začátky teorie a praxe na různých drahách v okolí, procvičování jednotlivých prvků do stádia závěru - zvládnutí jízdy a motokáry na otevřené speciální kartingové dráze se závodní motokárou kategorie EASYKART s možností účastí na závodech.

2.etapa - 2. rok:

- výuka, trénink a získání licence motoristického sportovce
- pravidelné starty v republikových závodech kategorie EASYKART
- pravidelné tréninky v závodním týmu na závodních tuzemských a zahraničních drahách se zajištěním stálého výkonnostního růstu.

3.etapa - 3. rok:

- pravidelné starty a tréninky v kategorii EASYKART v zahraničí i tuzemsku se stálým růstem výkonnosti i výsledků.
- účast ve světovém finále kategorie EASYKART

Výuku v motokárové škole doporučujeme v komplexním programu, jelikož míra výsledků je v kartingu přímou úměrou množství tréninku. Zájemci si také mohou zvolit absolvování jen vybraných částí jednotlivých etap.


PROČ KARTING

system image

AYRTON SENNA : KARTING IS THE PUREST FORM OF MOTOR RACING

Tato slova pronesl legendární pilot před bezmála 20 lety. Kdo měl možnost vyzkoušet jiné formy autosportu na asfaltu ve srovnání s kartingem ví, jak hluboce pravdivá jsou dnes.

Že bezmála všichni piloti F1 dnešní doby začínali u kartingu. se všeobecně ví.
Méně však už se ví, že mnoho z nich - např. MICHAEL SCHUMACHER, FERNANDO ALONSO, ROBERT KUBICA - na motokárách stále trénuje a závodí.

Samozdřejmostí je že pokud tito piloti mají děti, kteří většinou mají ambice následovat své tatínky ( vzory ) většinou jsou svými otci přihlášeni do kartingového sportu a jak jinak než v útlém věku.
Proto se může stávat na mezinárodní závodní scéně, že může to být právě váš kluk, který bude startovat v nabitém poli zvučných jmen.

 

V ČEM JE KARTING VYJÍMEČNÝ


- dynamičností
- poměry hmotností stroj - pilot a potažmo i výkonovou hmotností
- vlivem koordinované práce celého těla na jízdu
- nároky na fyzickou kondici a psychickou odolnost
- nároky na cit pro jízdu - včasné a zároveň citlivě správné reakce pilota na chování stroje
- vlivem tréninku samotného pilota na výsledek v závodě


PROČ JE DOBRÉ ZAČÍT V AUTOSPORTU KARTINGEM ?


- asfalt je nejrychlejším a nejdynamičtějším povrchem, výuka je náročná, přechod na pomalejší povrchy pak není problém, opačně je to vždy těžší
- jízda na mokru dostatečně vyškolí reakce, soustředění a naučí citu i pro pomalejší povrchy s nízkou adhezí.


KARTING JE BEZPEČNÝ


- bytˇje rychlostním kontaktním motoristickým sportem, bezpečnostní prvky a opatření jsou dokonalé, posed nízko nad zemí, dle statistik k úrazům zpravidla nedochází
- motokáry patří mezi nejvíce bezpečnou disciplínu v motorsportu.

system image           system image

PŘÍNOS KARTINGU PRO KAŽDÉ DÍTĚ :


 - rozvíjí koordinaci pohybů zejména u menších dětí
- stimuluje koncentraci
- seznámí s potencionálem i omezeními - jako každý jiný sport
- učí konstruktivní sebekritice, učí vyhrávat i prohrávat
- cvičí řidičské schopnosti, reflexy, obratnost a fyzickou kondici
- rozvíjí psychologické rysy - řízení agrese pomocí sebeovládání, duševní rovnováhu
- je nesporným přínosem budoucího účastníka silničního provozu - učí :
- správným reakcím v krizových situacích
- využívání potencionálu a poznávání hranic stroje v závislosti na schopnostech a adhezi
- používání bezpečnostních prvků
- dodržování stanovených pravidel
- mít k řízení vždy dobrou fyzickou kondici a vzorně připravený stroj
                     KONTAKT: +420603830749


1 lekce - 3 hodiny výcviku 1200,- Kč.V CENĚ JE ZAHRNUTO


- závodní podvozek ( žádná půjčovna )
- závodní motor šitý na míru výkonnosti dítěte ( podle věku a schopností dítěte - jezdce, individuální posouzení na trati )
- profesionální mechanik, který umí seřídit motokáru potřebám dítěte ( jezdce ) a dokáže ji udržet v kondici tak, že je kdykoliv k dispozici
- dovoz a odvoz motokárové techniky, včetně nezbytného zázemí.
- profesionální tým zkušených instruktorů výcviku, jezdců
- zkušební, téninkové bezpečné tratě


system image

Pneumatiky


Typ vozidla:
Sezóna:
Šířka:
Profil:
Ráfek:
Výrobce:
Index km/h:
Index zátěže:
Cena do

Kontakty


KOWALSKI ROBERT

Mobil 1: +420 603 830 749 HOTLINE
Mobil 2: +420 774 830 749

E-mail: info@pneumorava.cz

GPS: +49°49'30.44",+18°12'31.55"

PLATEBNÍ KARTY NEPŘIJÍMÁME.

Pneuservis Ostrava


klikněte zde

Odborné články


PNEUSERVIS OSTRAVA - JARO 2014 - AKCE NA PNEUMATIKY BARUM A CONTINENTAL

[15.03.2014]
Naskladnění pneumatik Barum a Continental proběhlo, proto spouštíme akci jaro 2014. Pneuservis Ostrava připravil pro naše zákazníky akční ceny pneumatik. Akční ceny se vztahují i na novinky v sortimentu těchto značek. Tyto ceny platí do vyprodání skladových zásob. Pneumatiky nemají starý datum výroby - nejedná se o výprodej starého zboží !!!

PNEUSERVIS OSTRAVA - USKLADNĚNÍ VAŠÍCH PNEUMATIK V NAŠEM PNEUSERVISE ZA AKČNÍ CENU JEDINĚ U NÁS VE SVINOVĚ

[06.06.2012]
Zkončete s přenášením letních a zimních pneumatik, disků tam a zpět. Jedině pneuservis Ostrava Vám nabízí možnost si nechat pneumatiky uskladnit za pouhých 40 Kč/1ks. na sezónu. Následné přezutí pneu. tím bude pro vás jednoduchší, odpadá vám hledání vaších pneumatik, přenášení do auta a zpět. Ušetříte tak zpoustu času, místa, nervů, stresů, zamezíte zašpinění vašeho auta, atd. Mnohonásobně si tak zjednodušíte následné přezouvání na další sezónu a můžete se smát všem těm, co tak ještě neučinili. Pneuservis Ostrava - kdo je připraven, ten není překvapen !!

PNEUMORAVA.CZ - MOTOKÁROVÁ ZÁVODNÍ ŠKOLA, NÁBOR A VÝCHOVA MLADÝCH JEZDCŮ 4 - 12 LET DO RACING TEAMU.

[02.06.2011]
Výcvik probíhá pod odborným dohledem již zkušených jezdců a lekce se skládají z teorie a praxe od samých počátků na pravých závodních podvozcích osazených motory podle věkové kategorie.Individuální přístup ke každému budoucímu jezdci podle dovednosti.Cíl - výuka, trénink a získání licence motoristického sportovce a možnost dle výběru postoupit do profesionálního závodního týmu a zapojit se do republikových i mezinárodních závodů.

PNEUMORAVA.CZ - PNEU CONTINENTAL, AKČNÍ PNEU VČETNĚ NOVINEK PNEU CONTINENTAL 2011

[31.03.2011]
Testy pneumatik nás opět donutily zaměřit se na značku pneu Continental. Naším cílem je, dostat se na vynikající ceny pneu, tak aby si kvalitu pneu mohl dopřát každý s Vás. Podařilo se. Nesčetně rozměrů pneu Continental je naskladněno a nabízeno v našem pneu shopu, kde díky velké slevě námi poskytované na pneumatiky jsou dostupné pro všechny naše zákazníky. Pneu Continental made in Germany,pneu Continental made in Czech republic. Žádná Čína.

PNEUMORAVA.CZ - PNEUSERVIS OSTRAVA - KUPUJTE LETNÍ PNEUMATIKY UŽ TEĎ, LEVNÉ PNEU V NAŠEM E-SHOPU.

[05.03.2011]
Všichni máte jedinečnou šanci nakoupit pneumatiky za ceny před zdražením. Věřte že letních pneu. bude nedostatek a to se brzy odrazí na jejich cenách stejně tak jako v zimní sezóně u jiných prodejců. Neváhejte a co nejrychleji pokud máte potřebu koupit letní pneu tak učiňte.

PNEUMORAVA.CZ OZNAMUJE - PNEUMATIKY HANKOOK 2011 V ZÁVODECH DTM.

[27.02.2011]
Od roku 2011 bude DTM používat výhradně Hankook pneumatiky. Tříletý kontrakt tvoří základ budoucích aktivit firmy Hankook v oblasti motorsportu. Závodní pneumatiky Hankook Ventus dosáhli špičkového výkonu brzy po začátku zkušební fáze. Podotýkáme, že pneumatiky Hankook zakoupite u nás v E-shopu za vynikající ceny.Vyberou si ze šíroké škály rozměrů a dezénů jak příznivci sportovní jízdy, tuningáři, tak lidé vyhledávající komfort a kvalitu.

PNEUSERVIS OSTRAVA, NOVÉ PLECHOVÉ DISKY NA VŠECHNY AUTA, LEVNÉ DISKY

[22.09.2010]
Plechové disky nabízíme a prodáváme za nejlevnější ceny na Moravě a ve Slezku. Dokážeme tak připravit kompletní kola včetně zimních pneu na auta všech značek, včetně následné montáže na váš vůz v našem pneuservise u Hornbachu, Ostrava - Svinov.

PNEUSERVIS OSTRAVA - ZIMNÍ PNEUMATIKY A PRODEJ PNEU ZA INTERNETOVÉ CENY.

[22.09.2010]
Pozor ! V našem e-shopu zimní pneumatiky ještě za levné ceny. Do vyprodání skladových zásob nových zimních pneu v našem internetovém obchodě Pneu Morava.cz držíme ceny stále dole a nezdražujeme. Výrobci pneumatik nestíhají, zimní pneu zdraží. Neváhejte s včasným nákupem pneu v našem internetovém obchodě.

PNEU HANKOOK V OSTRAVĚ - HANKOOK MASTER - PNEUSERVIS OSTRAVA SVINOV

[25.05.2010]
Náš e-shop pneu, pneumorava.cz, pneuservis Ostrava se stal certifikovaným profesionálním prodejcem pneumatik Hankook.Nabízíme vám kvalitu této prémiové značky pneu i v našem internetovém obchodu,kde si můžete vybrat svůj rozměr z široké škály dezénů.Pro váš přehled uvádíme historii této značky a testy pneumatik,aby jste viděli jak si pneu Hankook vede u nás i ve světě.Zkroťte cestu s pneumatikami Hankook.

AUTOBATERIE OSTRAVA, AUTOBATERIE, BATERKY - GALAXY

[28.09.2010]
Pneuservis Ostrava - Pneumorava.cz - začínáme ve své nabídce k sortimentu pneumatiky, disky, nabízet nové, kvalitní, autobaterie GALAXY, pro všechny značky osobních, offroad, dodávkových a nákladních vozů. Poměr cena a kvalita u této značky je vynikající. Porovnejte cenu dříve, než koupíte jinde. Neprohloupíte a můžete tak ušetřit nemalou částku za opravdu kvalitní zboží, které je vyrobeno v EU. Ceník autobaterii můžete shlédnout po rozkliknutí tohoto článku.

Nákupní košík


Máte vybráno zboží celkem: 0 ks
Celkova cena zboží: 0,- Kč
(cena včetně DPH)

Konfigurátor ALU kol


klikněte zde

Půjčovna lodí


klikněte zde

Karting Team


klikněte zde

Motokárová škola


klikněte zde


Copyright 2007 PNEUMORAVA.cz, všechna práva vyhrazena · Vytvořeno v eline.cz ©  2007
mapa stránek